Kontraktsrett

Som prosedyrefirma har vi bred erfaring i å representere parter i kontraktsforhold der det har oppstått tvist. Tvistetemaet kan omfatte alt fra mangler ved fast eiendom til fusjoner i børsnoterte selskaper.

Fagpersoner


John Christian Elden (H)

Advokat Oslo 909 30 775 j.c.elden@elden.no Les mer

Anders Brosveet (H)

Advokat Oslo 920 35 100 anders.brosveet@elden.no Les mer

Thomas Berge (MBA)

Advokat Oslo 970 02 700 thomas.berge@elden.no Les mer

Lars Christian Sunde

Advokat Oslo 975 07 550 l.c.sunde@elden.no Les mer

Håkon Juell Hassel

Advokat Oslo 936 86 169 h.j.hassel@elden.no Les mer

Hugo Rolf Hansen

Advokat Oslo 915 45 671 h.r.hansen@elden.no Les mer

Sindre Reimers Rising

Advokat Oslo 920 10 313 s.r.rising@elden.no Les mer

Erik Ulvesæter (H)

Advokat Bergen 928 11 680 erik.ulvesaeter@elden.no Les mer

Tony A. Vangen

Advokat Oslo 906 80 341 t.a.vangen@elden.no Les mer

Svein Kjetil Svendsen

Advokat Stavanger 450 20 572 s.k.svendsen@elden.no Les mer

Bjørn Kvernberg

Advokat Stavanger 952 41 212 bjorn.kvernberg@elden.no Les mer

Christian C. F. Johansen

Advokat Oslo 915 48 177 christian.flemmen@elden.no Les mer

Geir Michael Enberg Jesinsky

Advokatfullmektig Sandefjord 992 66 889 g.m.jesinsky@elden.no Les mer