Generell strafferett

Siden firmaet ble etablert har vi håndtert et svært stort antall straffesaker innenfor alle deler av fagfeltet.

Dette innebærer rådgivning og juridisk bistand helt fra saken starter og inntil den er ferdig behandlet av alle domstols-instansene dersom dette er nødvendig. Vi er et av de største advokatfirmaene i Norge innenfor strafferettsfeltet.

Mer om generell strafferett

Økonomiske straffesaker

Firmaet har bistått klienter i mange av de økonomiske straffesakene som har vært ført for domstolene. Fagfeltet inkluderer blant annet områder som bedrageri, økonomisk utroskap, skattesvik, innsidehandel og kursmanipulasjon.

Se fagpersoner

Datakriminalitet

Firmaets advokater har bistått i saker knyttet til hacking, DDOS, ulovlig fil-distribusjon og opphavsrettskrenkelser med mer.

Se fagpersoner

Fagpersoner


John Christian Elden (H)

Advokat Oslo 909 30 775 j.c.elden@elden.no Les mer

Karen Forbrigd

Advokat Oslo 950 47 448 karen.forbrigd@elden.no Les mer

Anders Brosveet (H)

Advokat Oslo 920 35 100 anders.brosveet@elden.no Les mer

Thomas Berge (MBA)

Advokat Oslo 970 02 700 thomas.berge@elden.no Les mer

Monica Thon Nygaard

Advokat Sandefjord 926 15 649 m.t.nygaard@elden.no Les mer

Thomas Randby (H)

Advokat Oslo 928 03 013 thomas.randby@elden.no Les mer

Bjørn Rudjord

Advokat Oslo 926 06 062 bjorn.rudjord@elden.no Les mer

Nadia Christina Hall

Advokat Oslo 908 45 990 nadia.hall@elden.no Les mer

Arild Holden

Advokat Oslo 926 16 089 arild.holden@elden.no Les mer

Henrik Bliksrud

Advokat Oslo 911 82 591 henrik.bliksrud@elden.no Les mer

Gunhild Bergan

Advokat Oslo 920 29 810 gunhild.bergan@elden.no Les mer

Lars Christian Sunde

Advokat Oslo 975 07 550 l.c.sunde@elden.no Les mer

Håkon Juell Hassel

Advokat Oslo 936 86 169 h.j.hassel@elden.no Les mer

Solveig Høgtun

Advokat Oslo 901 25 390 solveig.hogtun@elden.no Les mer

Mette-Julie Sundby

Advokat Oslo 951 67 745 mette-julie.sundby@elden.no Les mer

Sidsel Katralen

Advokat Gol 924 26 095 sidsel.katralen@elden.no Les mer

Gøran Møller Christiansen

Advokat Oslo 944 03 348 g.m.christiansen@elden.no Les mer

Per Magne Kristiansen

Advokat Bergen 46501577 p.m.kristiansen@elden.no Les mer

Linda Ellefsen Eide

Advokat Bergen 406 01 048 l.e.eide@elden.no Les mer

Hugo Rolf Hansen

Advokat Oslo 915 45 671 h.r.hansen@elden.no Les mer

Max Henrik Jespersen

Advokat Oslo 932 31 374 m.h.jespersen@elden.no Les mer

Sindre Reimers Rising

Advokat Oslo 920 10 313 s.r.rising@elden.no Les mer

Jostein Løken

Advokat Elverum 986 37 372 jostein.loken@elden.no Les mer

Cecilia Dinardi

Advokat Sandefjord 478 11 646 cecilia.dinardi@elden.no Les mer

Torbjørn Kolås Sognefest

Advokat Bergen 905 00 733 t.k.sognefest@elden.no Les mer

Erik Ulvesæter (H)

Advokat Bergen 928 11 680 erik.ulvesaeter@elden.no Les mer

Nora Hallén

Advokat Oslo 951 67 202 nora.hallen@elden.no Les mer

Morten Andreassen

Advokat Oslo 988 98 000 morten.andreassen@elden.no Les mer

Tony A. Vangen

Advokat Oslo 906 80 341 t.a.vangen@elden.no Les mer

Ulrik Sverdrup-Thygeson jr

Advokat Oslo 936 20 876 ulrik.sverdrup-thygeson@elden.no Les mer

Einar Brask

Advokat Oslo 982 06 207 einar.brask@elden.no Les mer

Kim Ellertsen

Advokat Oslo 997 23 515 kim.ellertsen@elden.no Les mer

Rasmus D. Woxholt

Advokat Oslo 911 29 186 r.d.woxholt@elden.no Les mer

Jannicke Keller-Fløystad

Advokat Bergen 997 43 085 jannicke.keller-floystad@elden.no Les mer

Svein Kjetil Svendsen

Advokat Stavanger 450 20 572 s.k.svendsen@elden.no Les mer

Kari Nessa Nordtun

Advokat Stavanger 975 72 258 Les mer

Bernt Heiberg

Advokat Oslo 407 20 899 bernt.heiberg@elden.no Les mer

Bjørn Kvernberg

Advokat Stavanger 952 41 212 bjorn.kvernberg@elden.no Les mer

Arnt Angell

Advokat Oslo 916 46 005 arnt.angell@elden.no Les mer

Christian C. F. Johansen

Advokat Oslo 915 48 177 christian.flemmen@elden.no Les mer

Sol Elden

Advokat Oslo 905 85 158 sol.elden@elden.no Les mer

Marion Haaland

Advokat Oslo 920 20 771 marion.haaland@elden.no Les mer

Ida Andenæs

Advokat Oslo 926 06 874 ida.andenaes@elden.no Les mer

Marte Greftegreff Nøstberg

Advokat Oslo 976 90 596 marte.nostberg@elden.no Les mer

Hilde Wiig Nicolaysen

Advokat Oslo 992 62 092 h.w.nicolaysen@elden.no Les mer

Halvor Dahle Meland

Advokat Elverum 404 41 614 h.d.meland@elden.no Les mer

Siw Skatvedt Lund

Advokat Elverum 404 21 777 s.s.lund@elden.no Les mer

Ingvild Boe Hornburg

Advokat Oslo 997 91 340 i.b.hornburg@elden.no Les mer

Inger Zadig

Advokat Oslo 995 33 185 inger.zadig@elden.no Les mer

Silje Stridsklev

Advokat Oslo 415 09 057 silje.stridsklev@elden.no Les mer

Marte Sandengen

Advokat Bergen 405 57 974 marte.sandengen@elden.no Les mer

Geir Michael Enberg Jesinsky

Advokatfullmektig Sandefjord 992 66 889 g.m.jesinsky@elden.no Les mer

Henrik A. Nicolaisen

Advokatfullmektig Elverum 478 15 663 h.a.nicolaisen@elden.no Les mer

Oda Karoline Evensen

Advokatfullmektig Stavanger 934 97 482 o.k.evensen@elden.no Les mer

Benedikte Johansen

Advokatfullmektig Stavanger 47 63 24 14 benedikte.johansen@elden.no Les mer

Emilie Enger Mehl

Advokatfullmektig Elverum 40 485 125 e.e.mehl@elden.no Les mer

Anne Sloot Bjøru

Advokatfullmektig Oslo 95079577 a.s.bjoru@elden.no Les mer

Alexander Horn

Advokatfullmektig Bergen 924 97 807 alexander.horn@elden.no Les mer

Kristian Gjendemsjø

Advokatfullmektig Bergen 481 48 248 kristian.gjendemsjo@elden.no Les mer

Jesper Aaserud

Advokatfullmektig Oslo 452 52 255 jesper.aaserud@elden.no Les mer

Jorid Lindback

Advokatfullmektig Elverum 938 07 386 jorid.lindback@elden.no Les mer

Alexander Iversen

Advokatfullmektig Oslo 975 97 623 a.f.iversen@elden.no Les mer

Cecilie Lyng

Advokatfullmektig Oslo 481 05 108 cecilie.lyng@elden.no Les mer

Heidi Marie Harto Reisvang

Advokatfullmektig Oslo 465 44 164 h.m.reisvang@elden.no Les mer