Strafferett for næringslivet

Våre advokater har betydelig erfaring med komplekse saker vedrørende økonomisk kriminalitet. Vi bistår både offentlige og private foretak og enkeltpersoner som straffeforfølges. Vi gir også bistand i saker der selskaper er utsatt for økonomisk kriminalitet.

Les mer

Advokatgruppen med spesialisering innenfor strafferett for næringslivet gir juridisk og strategisk bistand på sakens ulike stadier, herunder i forbindelse med granskninger og kontrollhøringer, og vi fører saker i alle rettsinstanser.

Våre oppdragsgivere trekker veksler på erfarne strafferettsadvokater, som også har forretningsjuridisk kompetanse og erfaring med krisekommunikasjon. I større saker arbeider vi i team, tilpasset oppdragsgivers behov og sakens kompleksitet.

Fagpersoner


John Christian Elden (H)

Advokat Oslo 909 30 775 j.c.elden@elden.no Les mer

Karen Forbrigd

Advokat Oslo 950 47 448 karen.forbrigd@elden.no Les mer

Anders Brosveet (H)

Advokat Oslo 920 35 100 anders.brosveet@elden.no Les mer

Thomas Berge (MBA)

Advokat Oslo 970 02 700 thomas.berge@elden.no Les mer

Nadia Christina Hall

Advokat Oslo 908 45 990 nadia.hall@elden.no Les mer

Gunhild Bergan

Advokat Oslo 920 29 810 gunhild.bergan@elden.no Les mer

Håkon Juell Hassel

Advokat Oslo 936 86 169 h.j.hassel@elden.no Les mer

Mette-Julie Sundby

Advokat Oslo 951 67 745 mette-julie.sundby@elden.no Les mer

Max Henrik Jespersen

Advokat Oslo 932 31 374 m.h.jespersen@elden.no Les mer

Torbjørn Kolås Sognefest

Advokat Bergen 905 00 733 t.k.sognefest@elden.no Les mer

Erik Ulvesæter (H)

Advokat Bergen 928 11 680 erik.ulvesaeter@elden.no Les mer

Einar Brask

Advokat Oslo 982 06 207 einar.brask@elden.no Les mer

Kim Ellertsen

Advokat Oslo 997 23 515 kim.ellertsen@elden.no Les mer

Rasmus D. Woxholt

Advokat Oslo 911 29 186 r.d.woxholt@elden.no Les mer

Svein Kjetil Svendsen

Advokat Stavanger 450 20 572 s.k.svendsen@elden.no Les mer

Arnt Angell

Advokat Oslo 916 46 005 arnt.angell@elden.no Les mer